Diena: kovo 13, 2023

Kovo 11-osios minėjimas

Šiemet Lietuvos valstybės nepriklausomybės dieną gimnazijos mokiniai ir mokytojai paminėjo kartu su Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centru ir jo svečiais. Kultūros centro muziejininkas Vygantas Mažonas ir gimnazijos istorijos vyresnioji mokytoja Vaida A. parengė protmūšio klausimyną, vedė renginį. Protmūšyje dalyvavo ne tik 8 gimnazijos mokinių ir mokytojų mišrios, bet ir suaugusiųjų komandos iš Šiaulių, Kelmės ir Vašilėnų bendruomenės. Į Kahoot programėle parengtus 45 klausimus komandos turėjo atsakyti ne tik teisingai, bet ir greitai, per 1 minutę. Dominavo Lietuvos istorijos, geografijos, kultūros klausimai. Ne vienas jų buvo susijęs ir su Kražiais. Sėkmė lydėjo „Gražio anūkų“ komandą, jie užėmė I vietą, antri buvo „Žemaitukai“, treti – „Ąžuolai“.