1,2% parama

Informacija atnaujinta 2024-02-06

Gerbiami Kražių gimnazijos bendruomenės nariai, buvę mokiniai ir visi kiti, kurie esate neabejingi mūsų gimnazijai,

JŪS GALITE PAREMTI GABŲ, DARBŠTŲ IR ENERGINGĄ KRAŽIŲ GIMNAZIJOS JAUNIMĄ

Mes pažadame, kad panaudosime Jūsų lėšas taip, kad kuo daugiau moksleivių pajustų širdies šilumą, išmoktų dosnumo, sėkmingiau mokytųsi.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams formą FR0512 (toliau – Prašymas) galima teikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS). Pilką Prašymo formą pakeitė gyventojų jau pamėgtas vedlys, kuris klausimų – atsakymų principu padės užpildyti paramos gavėjų sąrašą ir kelių mygtukų paspaudimu pateikti prašymą tiesiogiai portale (realiu laiku).

Kaip skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį (GPM) paramai čia.

Pastaba: jei pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti metinę pajamų mokesčių deklaraciją, tai prašymą galite  pateikti kartu su deklaracija.

Taip pat galite skirti tikslinę paramą mokyklai, pravedant lėšas į žemiau nurodytą banko sąskaitą, pavedimo paskirtyje konkrečiai nurodant kokiam tikslui, kokiai tikslinei grupei yra skiriama parama.

Rekvizitai:

Pavadinimas– Kelmės rajono Kražių gimnazija

Įm. kodas:  190093592

Buveinės adresas– S. Dariaus ir S. Girėno  g. 2, Kražiai, LT-86285,  Kelmės rajonas

Banko pavadinimas– AB DnB Nord

Banko kodas– 40100

Sąskaitos numeris– LT154010043800080163

Dėkojame visiems parėmusiems gimnaziją ir pervedusiems į jos sąskaitą 1,2% fizinių asmenų pajamų mokesčio.

Su nuoširdžiausia padėka ir linkėjimais,

direktorė Rita Andrulienė

GMP lėšų ataskaita