Motyvavimas teorija ir praktika

Susipažinusios su Lietuva (virtualiai ir tiesiogiai), Kražiais, mokykla, jos puoselėjama etnine kultūra, tarptautinio projekto dalyvės – 5 Europos valstybių mokytojos – ketvirtadienį dalyvavo susitikime su gimnazijos psichologu Steponu Naciumi. Psichologas pateikė teorijos žinių apie vaikų ir paauglių motyvavimą, pakvietė mokytojas įsijungti į diskusiją, atsakė į klausimus.
Po teorinio užsiėmimo viešnios praktiškai susipažino su lietuvių amatais, kulinariniu paveldu: mokytojos senjorės Genovaitės Mockuvienės buvo mokomos austi ant grėblio, Emilijos Zakarienės – marginti margučius. Technologijų mokytojos Daivos Navickienės padedamos gamino cepelinus, jų skanavo.
Pramoginė programa ¬– edukacija Šiaulių ,,Rūtos“ saldainių fabrike, Kryžių kalne paliko, kaip sako tarptautinio projekto dalyvės, neišdildomą įspūdį.