Kaip varėme žiemą iš kiemo…

Užgavėnių šventėje  kasmet dalyvauja gimnazijos bendruomenė. Šiemet atostogaujančius mokinius šventėje pakeitė mokytojų kolektyvas, parengęs raganaičių programą. Išradingą aprangą papildė ,,stilingos“ šluotos, muzikos instrumentai ir aukštaitiška Užgavėnių daina su kražietiškais intarpais. Miestelio centrinėje aikštėje raganaičių kolektyvą pasitiko Užgavėnių personažai iš M.K. Sarbievijaus kultūros centro, miestelio, net Vašilėnų bendruomenės. Šokį keitė daina, improvizuotus žaidimus su lankais ir maišais – komandinis bėgimas ir t.t. Be abejo, neapseita be Kanapinio ir Lašininio kovos. Po to visi vaišinosi suvežtiniais suvežtiniais valgiais – perlinių kruopų koše, sultiniu, čeburėkais, sumuštiniais ir saldumynais. Renginio pabaigoje buvo išrinkti šauniausi persirengėliai, tarp jų – ir gimnazijos komanda. Nusprendę, kad žiemą išvarė, mokytojai dainuodami ir sveikindami praeivius grįžo mokyklon.