Happy English „Aukure“

2015 m. vasario 26 d. „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko Kelmės rajono mokyklų 5 klasių ugdytinių anglų kalbos konkursas Happy English, kuriame sudalyvavo 5 komandos, t.y., iš Aukuro pagrindinės mokyklos, Kražantės progimnazijos, Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinės mokyklos, Kražių gimnazijos bei Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos. Organizuotas konkursas buvo labai smagus, įdomus bei pilnas įspūdžių. Mokyklų komandoms teko atlikti 7 įvairaus pobūdžio užduotis, pvz., surasti atitinkamus žodžius raidžių labirintuose; atspėti, kokie maisto produktai paslėpti dėlionėje; ištarti ištrauktus žodžius paraidžiui, įrašyti trūkstamus Taylor Swift dainos You Belong with Me žodžius ir kt., kurios lavino mokinių vaizduotę, ugdė jų kūrybinius gebėjimus, kalbines kompetencijas ir, savaime aišku, skatino domėjimąsi anglų kalba.

Mūsų gimnazijos penktokai šiame konkurse pasirodė šauniai. Visi grįžome puikios nuotaikos namo.

anglų kalbos mokytoja

Alina Labanauskaitė