Justina – jaunimo lyderė Kelmės rajone

Pasak renginio organizatorių “Jaunimo apdovanojimai” rajone vyksta jau ketvirtą kartą, tačiau tikslas išlieka toks pat – pagerbti labiausiai prie jaunimo laisvalaikio skatinimo prisidėjusius fizinius ir juridinius asmenis.

Šiemet „Jaunimo apdovanojimai 2015“ vyko Kelmės profesinio rengimo centro aktų salėje. Renginį vedė Kražių gimnazijos mokinys Rokas Jurgilas, įkūnijęs save Karlsono personaže ir Elvyravos pagrindinės mokyklos moksleivė, Kelmės rajono mokinių savivaldos informacinio centro prezidentė, Vismantė Gorytė, vaidinusi Pepę.

Paskelbtos 7 nominacijos. Labai džiugu, kad nominacija “Jaunimo lyderis” šiemet atiteko Kražių gimnazijos administracijos darbuotojai – sekretorei, Petrališkės bendruomenės pirmininkei Justinai Leščauskytei.

Nominacijoje “Jaunimo menas” viena iš pretendenčių buvo Kražių gimnazijos moksleivė Liveta Rastokaitė.

Šio renginio dalyviams ir nominantams koncertavo Kelmės KC pučiamųjų orkestro merginų šokių grupė, vadovaujama režisierės Viliutės Krutkevičienės, J. Graičiūno gimnazijos moksleivių roko grupė  “Obertonas”, Kražių gimnazijos merginų ritminių šokių grupė, vadovaujama choreografo Rimanto Vaišnoro, bei kiti atlikėjai.

Renginio pradžioje visus susirinkusius džiugino Kelmės profesinio rengimo centro demonstruojamas madų šou.

Jaunimo nominacijų laimėtojus sveikino ir įteikė specialius prizus rajono meras V. Andrulis, vicemeras K. Bilius, rajono savivaldybės administracijos direktorė  I. Sirusienė, rajono tarybos narė D. Ivanauskienė  ir kt.

Taip pat šiame renginyje dalyvavo ir Kražių gimnazijos direktorė R. Andrulienė, mokytojos  L. Kasparaitė, A. Labanauskaitė, D. Balčiūnienė bei nemaža moksleivių palaikymo komanda.

Jonas Lipskis, mokytojas