Ir žodžiai turi sparnus

2015 m. vasario 6 d. Kražių gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“, skirtas etnografinių regionų metams paminėti.

Konkurse dalyvavo 15 skaitovų iš 1-4 klasių. Visi buvo puikiai pasiruošę. Jie deklamavo M. Kudarauskaitės, J. Nekrošiaus, R. Skučaitės ir kt. poetų eiles.

Ir konkurso dalyviai, ir vertinimo komisija įdėmiai klausėsi skaitovų, nes po  konkurso turėjo išaiškėti, kas atstovaus mokyklai kitame meninio skaitymo konkurso etape.

Kol vertinimo komisija tarėsi, mokiniai klausėsi V. V. Landsbergio „Rudnosiuko istorijų“ audio įrašo.

Po trumpos pertraukėlės komisija paskelbė nugalėtojus:

1klasės mokinė Austėja Šilinskaitė (mokytoja Nijolė Dirmeikienė)

2 klasės mokinys Paulius Rimidis (mokytoja Irena Gedvilienė)

3 klasės mokinė Gabija Radavičiūtė (mokytoja Lida Giržadienė)

4 klasės mokinė Ugnė Garbenytė (mokytoja Birutė Dirmeikienė)

Visi dalyviai apdovanoti knygutėmis, o konkurso nugalėtojai – Kražių gimnazijos pagyrimo raštais.

Antrasis etapas vyks Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje 2015 m. vasario 19d.

Sėkmės konkurse!

Konkurso organizatorė Nijolė Dirmeikienė