Gilinome užsienio kalbų žinias

Pasirodo, Kražių gimnazijoje populiariausia užsienio kalba yra anglų – jos mokosi 217 mokinių, rusų k. mokosi 107, vokiečių – 8 mokiniai. Užsienio kalbų mokytojų A. Pociuvienės, R. Rimidytės ir K. Mituzienės iniciatyva gimnazijoje paminėta Europos kalbų diena. Jos 6 – 8 ir I – II gimnazinių klasių mokiniams parengė kryžiažodžių anglų ir rusų kalbomis. Geriausiai besimokantys sprendė kryžiažodžius, o kūrybingiausi dalyvavo internetinėje viktorinoje apie kalbas. Įvertinus kryžiažodžius paaiškėjo rezultatai – nugalėtojais tapo septintokai, o viktorinos geriausius rezultatus parodė Ig klasė. IIg klasės mokiniai lankėsi Kražių M.K. Sarbievijaus kultūros centro bibliotekoje, kur buvo gera proga pasidomėti surengta knygų, kitų šaltinių paroda, skirta rusų rašytojo L. Tolstojaus 185 – osioms gimimo metinėms. Bibliotekininkė R. Norvaišienė papasakojo apie rašytoją, mokiniai buvo skatinami išversti L. Tolstojaus sentencijas į rusų kalbą.

Justina
Laurinavičiūtė