Tradicinės Kalėdų akcijos

Gimnazijoje jau tapo tradicija prieš Šv. Kalėdas organizuoti akciją „Kalėdinis sausainis“. Šiemet ši akcija, į kurią noriai atsiliepė mokiniai, vyko gruodžio 15-18 d. Visą savaitę per technologijų pamokas su mokytoja D. Navickiene 5 – 2g kl. mokiniai kepė kalėdinius kepinius. Norintieji pasigrožėti šiais kepiniais buvo kviečiami į technologijų kabinete organizuotą parodėlę. Mokinių taryba kartu su mokytoja L. Kasparaite darė atvirukus, ant jų rašė sveikinimus, rišo dovanėles, kurias įteikė Kražių seniūnijoje ,,Carito“ rengiamos Kūčių vakarienės rengėjams ir kasmet joje dalyvaujantiems senjorams iš visos seniūnijos. Gimnazijos direktorė R. Andrulienė įteikė gimnazijos mokinių paruoštas saldžias kalėdines dovanėles Kražių seniūnijos ir M. K. Sarbievijaus kultūros centro darbuotojams.

Daiva Navickienė, mokytoja