Šventė Mamoms

Kražių gimnazijos pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis kasmet surengia  koncertą Mamoms jų šventės proga. Šiemet šventė prasidėjo  1 – 4 klasių mokinių deklamuojamais eilėraščiais. Mamas sveikino gimnazijos direktorė Rita Andrulienė. Įtaigiai skambėjo skaitovų filosofiniai pamąstymai, perteikiantys motinos meilę ir rūpestį: mamos pirmą kartą parodytas drugelis, pagalba, kai jos vaikas žengia pirmuosius žingsnius svyrinėdamas kaip akrobatas arba šiluma, kurios vaikas ieško motinos glėby sudužus žaislui ar širdelei, netgi padėka už panašumą – ausų ir nosių, net kojų pirštų… Šiuos linksmus, jaudinamai graudžius pamąstymus keitė šokiai – ,,Oira“, ,,Letkis“, taip pat mažųjų dainos – ,,Tau, mamyte“, ,,Tai ne laikas“, ,,Balta gėlė“, ,,Lašeliai“,  ,,Mamos suknelė“. Pirmokai šia proga parengė vaidinimą – ,,Visuomet morkos“, o dešimtokė Liveta Rastokaitė perskaitė B. Vilimaitės novelę ,,Kačiukas“. Po koncerto mamos susirinko į klases, kur jų laukė siurprizas – vaikų dovanėlės, net šventinis stalas. Koncertą rengė pradinių klasių mokytoja Irena Gedvilienė, muzikos mokytoja Viktorija Jagaudienė, choreografijos mokytojas Rimantas Vaišnoras.

Margarita Gedvygaitė ir Kamilė Tallat – Kelpšaitė