KRAŽIUOSE – POILSIO ZONA SU LAUKO TRENIRUOKLIAIS

Kražių  gimnazija atvira visai Kražių miestelio bendruomenei. Bendradarbiaujant su Kražių M K. Sarbievijaus  kultūros centru čia vyksta įvairūs kultūriniai, sporto, sveikatingumo renginiai. Stadione  mielai leidžia laisvalaikį gimnazijos mokiniai bei Kražių miestelio gyventojai. Kad pritraukti daugiau žmonių aktyviai ilsėtis, sportuoti, gimnazija įgyvendino vietos projektą pagal Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės “Vietos plėtros 2008-2014 metų strategijos” III prioriteto “Viešosios infrastruktūros pritaikymas kaimo gyventojų poreikiams” (Kaimo atnaujinimas ir plėtra) priemonėms keliamus tinkamumo reikalavimus. Projektui įgyvendinti skirta parama iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai bei Lietuvos valstybės biudžeto. Kražių gimnazija prie vietos projekto įgyvendinimo prisidėjo savanorišku darbu, o projekto partneris, Kelmės rajono savivaldybės administracija,- nekilnojamu turtu.

Prie  Kražių gimnazijos  sutvarkyta ir įrengta poilsio zona bei įsigyti ir sumontuoti 6 lauko treniruokliai. Įgyvendinus projektą sukurta šiuolaikiška, patraukli ir patogi aplinka visuomenei, sudarytos poilsio bei laisvalaikio praleidimo sąlygos visų socialinių ir amžiaus grupių vietos gyventojų poreikių tenkinimui, sustiprinta ir išplėsta sportinė-sveikatingumo veikla.

Tikėtina, kad gerės Kražių gyventojų gyvenimo kokybė, padidės kaimo gyvenamosios aplinkos patrauklumas, bus skatinama kaimo socialinės veiklos įvairovė, atsiras nauji partnerystės ir bendradarbiavimo ryšiai tarp vietos valdžios, verslo ir kitų visuomenės struktūrų.