Ketvirtokai atsisveikino su vaikyste

Tradicinė ketvirtokų išleistuvių šventė prasidėjo menine programa. 14 berniukų ir mergaičių šoko ritminius šokius, kurių juos mokė mokytoja metodininkė Jovita Žakarienė, suvaidino sceninius vaizdelius apie telefoną ir dovaną mokyklos valytojai Elzei bei tinginio ligą. Jokūbas ir Vakarė skaitė poeziją ir liaudies istorijas gimtąja tarme. Juta skambino pianinu – ji groti mokosi menų mokykloje. Kartu su muzikos mokytoja Gintare Varanavičiūte mokiniai parengė dvi nuotaikingas daineles.

Po koncerto ketvirtokus sveikino gimnazijos direktorė Rita Andrulienė. Mokytoja Nijolė Dirmeikienė kiekvienam savo auklėtiniui padovanojo po vardinį rašiklį, kuris, kaip teigia mokytoja, rašys iki… pirmos klaidos. Vaikai dėkojo savo mokytojai, sustojo bendrai nuotraukai. Būsimųjų penktokų auklėtoja Audronė Pociuvienė palinkėjo visiems gražios vasaros.

Mokytoja Emilija