Iš atliekų gamino atšvaitus

Vieną iš netradicinės veiklos savaitės dienų Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos 5-8 klasių mokiniai maloniai bendravo su „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėju, pokyčių lyderiu Giedriumi Buču. „Kūrybos kampas 360°“ – tai socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Giedrius Bučas šiemet su draugų kompanija dalyvavo savaitės ekologiniame žygyje po Kauno apylinkes, kur surinko apie 12 tūkstančių vienetų įvairių atliekų, teršiančių gamtą.
Pokyčių lyderis Giedrius mokiniams parodė įdomių skaidrių, papasakojo apie mūsų planetos išsaugojimą, taršos mastą. Kalbėjo apie žmogaus ir gamtos darną, gyvūnams daromą plastiko žalą, dalinosi idėjomis, kaip senus daiktus prikelti antram gyvenimui, aptarė bevertes prekes iš Kinijos.
Antroje renginio dalyje mokiniai aktyviai dalyvavo kūrybinių dirbtuvių veikloje, kur iš kelio ženklų gamybos atliekų gamino atšvaitus.
Įdomų ir prasmingą susitikimą organizavo gimnazijos chemijos ir technologijų mokytoja Daiva Navickienė.
Jonas Lipskis, mokytojas

Daugiau nuotraukų rasite čia