Žemės dienai – aitvarai ir šiaurietiškas ėjimas

Žemės dienos paminėjimas Kražių gimnazijoje tampa gražiai tradicija. Juo labiau, kad gimnazija yra viena iš sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narių. 5 – 8 klasių mokiniai gamino aitvarus ir jų paleidimas stadione tapo gražiu šventės akcentu. 5 – 8 klasių komandos už aitvarus buvo apdovanotos Visuomenės sveikatos biuro direktorės L. Balčiūnienės paruoštais vaisių krepšeliais. Po to aktų salėje vyko šiaurietiško ėjimo mokymai gimnazijos mokytojams ir miestelio bendruomenės nariams.  Mokymus vedė šiaurietiško ėjimo treneris Laimontas Rakauskas, kurio propaguojamos veiklos devizas yra ,,Judėk šiandien dėl rytojaus.“ Treneris susirinkusiems pasakojo, kad apmokė 5000 žmonių, parengė 15 trenerių, pateikė ne vieną ydingos gyvensenos pavyzdį, kaip ir šitą, kad 80 procentų lietuvių per dieną nueina mažiau nei kilometrą, kas antras turi antsvorio. Po mokymų susirinkusieji ir prijaučiantieji sveikam gyvenimo būdui rikiavosi gimnazijos stadione. Jiems buvo išdalintos šiaurietiškam ėjimui reikalingos lazdos ir visi darnia kolona miestelio gatvėmis patraukė į Medžiokalnį, kur laukė gamtos dovana – beržų sula.