Valstybės dienai – intelektinis žaidimas

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija surengė netradicinį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimą. Gausiai į aktų salę susirinkusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus daina ir eilėmis pasveikino skaitovė Meida Gečaitė ir mažieji dainorėliai.
Regionų apygardos administracinio teismo pirmininko pavaduotojas Arvydas Martinavičius, ilgametis intelektinių TV žaidimų dalyvis ir laimėtojas, gimnazistams surengė ,,Protų mūšį“. Dvi valandas komandos sprendė, atliko loginius sąsajų, užuominų, žodžių grandinėlės ir kitas įdomias užduotis. Žaidimą laimėjo ,,Lietuvaičių“ komanda – dešimtokės U. Kniūraitė, G. Šniaukštaitė, V. Juozapaitytė, S. Rukšėnaitė, M. Gedvygaitė ir mokytoja E. Kvietkuvienė.
Tarp žaidimo vertintojų buvo A. Martinavičiaus tėvelis Andrėjus, prieš 65 metus baigęs Kražių vidurinę mokyklą.

E. Kvietkuvienė, mokytoja