Šventė visiems

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos bendruomenė nuotaikingai paminėjo Tarptautinė mokytojų dieną. Prieš pamokas abiturientai mokytojų kambaryje skaitė jautrius tekstus  šia proga savo mokytojams. Mokytojų rankas papuošė abiturientų dovanoti rožių žiedai, o šventinį stalą – didžiulis tortas. Abiturientai, lydimi mokytojų, išskubėjo vesti pamokų 1 – 2g klasių mokiniams, budėti mokykloje ir tvarkyti kitų svarbių reikalų. Į šventinį koncertą, kurį rengė muzikos mokytoja Eglė, mokytojai rinkosi aktų salėje.  Deklamavo Saulė ir Vesta, dainavo choras ir mišrus ansamblis, jiems pritarė „gyva“ muzika. Daugiausia plojimų nusipelnė gitaristas Nedas. Gimnazijos direktorė Rita profesinių jubiliejų proga padėkos raštus įteikė mokytojoms Irenai ir Jolantai, už egzaminų, olimpiadų, konkursų ir varžybų pasiekimus apdovanojo mokytojus Vijoletą, Vaidą, Kęstutį, Virginijų, Gintarę ir Emiliją. Spalio 5-oji Kražiuose tapo kitokia dėl ypatingos progos mokytojams džiaugtis ir švęsti, o abiturientams – „pasimatuoti“ pedagogo profesiją.