Startavo tarptautinis projektas Finding European ldentity through lntercultural dialogue between European Citizens“ /,,Europos tapatybės nustatymas per Europos piliečių švietimą ir kultūrų dialogą“ /

Vasario 25 d., startavo tarptautinis projektas „Finding European ldentity through lntercultural dialogue between European Citizens“ /,,Europos tapatybės nustatymas per Europos piliečių švietimą ir kultūrų dialogą“ /.
Šio projekto tikslai:
1. Bendradarbiaujant tarp valstybių siekti aukštos kokybės mokymo ir kurti Europos potencialą.
2. Sudaryti galimybę mokiniams, mokytojams bei vietos bendruomenei plėsti žinias apie Europos kultūros paveldą.
3. Sudaryti sąlygas mokiniams lavinti įgūdžius, būtinus saviraiškai ir asmeniniam tobulėjimui (, bendravimas užsienio kalbomis, gebėjimas naudotis IKT, mokymosi įgūdžių bendradarbiaujant ir dirbant komandoje lavinimas).
4. Projekto veiklų metu siekti tolerancijos, motyvacijos, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo ir pastangų ugdymą mokymo(si) veiklose.
5. Sudaryti sąlygas mokytojams ir mokiniams dalyvauti projekte, keistis patirtimi, novatoriškais darbo metodais.

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje 5 dienas mokinių motyvacija domėsis svečiai iš Lenkijos, Rumunijos, Italijos, Portugalijos ir Ispanijos.

Vasario 26 d. į gimnaziją atvyko  projekto dalyvės – mokytojos iš Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos ir Rumunijos. Viešnias pasveikino gimnazijos direktorė Rita Andrulienė, projekto koordinatorė gimnazijoje Rasa Rimidytė-Liekienė. Po malonaus pasikeitimo komplimentais ir dovanomis imtasi darbo: aptarti projekto tikslai, artimiausi darbai. Mokyklų atstovės pristatė savo valstybes, mokyklas. Apie Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos pagalbos mokiniui sistemą kalbėjo skyriaus vedėja Irena Žaludienė. Kita dienos dalis skirta susipažinimui su Kražių miestelio istorija ir nūdiena.

Emilija Kvietkuvienė
mokytoja