Rudenėlio šventė

Aš ruduo, aš vyras rimtas.

Štai gėrybių – visas šimtas…

Šiais žodžiais prasidėjo Rudenėlio šventė Kražių gimnazijos Karklėnų pagrindinio ugdymo skyriuje. Šventę organizavo pradinių klasių mokytoja Irena Urbelienė. Visos klasės parengė įdomių daržovių, kompozicijų ir puokščių parodą. 3 klasės mokinys Haroldas Narbutas su mama paruošė  siurprizą: milžinišką moliūgą papuoštą skanumynais. Šventės metu mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, žaidė žaidimus, minė mįsles apie rudenį ir jo atneštas gėrybes. Reikėjo atspėti kiek sveria moliūgas, cukinija, pintinė obuolių, su nurodyta raide rinkti gėlių daržovių pavadinimus. Atlikę užduotis mokiniai vaišinosi moliūgo – siurprizo skanumynais.

Antra šventės dalis vyko mokyklos stadione. Sportines varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas Virginijus Stonys. Mokiniai darė mankštą, bėgo krosą, žaidė kvadratą ir futbolą.

Po sportinių varžybų visi susirinko į klases pasivaišinti rudens gėrybėmis ir aptarti sveikos gyvensenos naudą.