Kalėdos su Seneliu ir be jo

Be jo, Senelio, neįmanomos Kalėdos pradinių klasių mokiniams. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro dramos kolektyvas (vadovė J. Sankauskienė) ne tik palydėjo Kalėdų Senelį į susitikimą su mokiniais, bet ir parodė spektaklį. Pradinių klasių mokiniai šventinę dieną iš geometrinių figūrų ir snaigių dekoravo eglutes, gamino kalėdinius atvirukus, domino. Bendri improvizuoti žaidimai ir gausios Senelio dovanos ilgam įsiminė ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniams.

5-8 klasių mokiniai kalėdinės eglutės šventę surengė savo klasėse – žaidė protmūšį, žiūrėjo kalėdinius filmus, keitėsi dovanomis, surengė šventinį žiburėlį. Klases aplankė direktorė Rita Andulienė su pavaduotoja Irena Žaludiene, įteikė dovanų.

Gimnazistai į šventinį renginį rinkosi Kūčių išvakarėse, dalyvavo Kūčių ir Kalėdų tradiciniuose žaidimuose ir burtuose.

Tradicinę gimnazijos kūrybinių dirbtuvių akciją „Kalėdų sausainis“, kurioje dalyvauja 5 – 2g klasių mokiniai, rengia technologijų vyresnioji mokytoja Daiva Navickienė. Kūrybinių dirbtuvių metu gruodžio 14 – 20 d. mokiniai kepė imbierinius Kalėdų sausainius, juos dekoravo  ir ruošė kūrybiškai pristatyti parodoje. Surengtą kepinių parodą lankė visa bendruomenė. Jos dalyvius, 5-2g klasių mokinius, gimnazijos administracija apdovanojo mandarinų krepšeliais.

Gimnazijos bendruomenė jau 19 metų kasmet kalendorinių metų pabaigoje renka Metų vertybes – mokinius, kurie yra atsakingi, bendradarbiaujantys ir išreiškiantys save kitose veiklose – neformaliajame ugdyme. Prieš šv. Kalėdas klasės pateikė nominuojamųjų sąrašą. Savo nuomonę išreiškė ir mokytojai, reitinguodami sąrašą. Tarp 5-8 klasių Metų bendradarbiavimu tapo septintokė Viltė Žaludaitė, Metų atsakingumu – Saulė Vaigauskaitė, 7 klasės mokinė, Metų saviraiška – penktokė Luknė Karpenkaitė. Gimnazijos klasių rinkimuose sėkmė lydėjo irgi merginas: Metų bendradarbiavimu tapo Vaiva Garbačauskytė, Metų atsakingumu – Neda Urbonaitė, Metų saviraiška – Eigilė Baršytė.

Mokytoja Emilija