Gimnazistų vakaras’20

Sausio 31d. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje įvyko „Gimnazistų vakaras’20“ , kurio metu vyko draugiškos 3×3 vaikinų krepšinio varžybos. Vakarą gimnazistams organizavo mokinių taryba (savivalda). Varžybose dalyvavo 9 komandos iš viso Kelmės raj. I-ąją vietą užėmė – „Perlas”, II-ąją – „Šaukėniškiai “ , o III-ąją „Pradinukai”. Kitos dalyvavusios komandos: „ BMW “, „Komanda X “, „Šaukėnai “, „ Snaigės “, „ Iš vien “, „ Storas ir kt. “. Varžybų metu teisėjų pareigas užėmė A .Žiauberis ir R. Šimkus. Krepšinio varžybų laimėtojai gavo medalius , diplomus ir saldžius prizus. Po komandų apdovanojimų vyko diskoteka. Tokiais renginiais yra didinamas mokinių užimtumas, skatinamas laisvalaikio aktyvumas, siejami glaudesni ryšiai su kitomis rajono mokyklomis, nes „2020-ieji – Mokyklų bendruomenių metai“.

Guoda Bielskytė