E-Twinning projektas: Teens Around Europe

Kražių gimnazijos anglų kalbos mokytoja A. Labanauskaitė kartu su Latvijos Meirānu pagrindinės mokyklos anglų-rusų kalbos mokytoja Ilze Stiprā E-Twinning erdvėje vykdo tarptautinį projektą Teens Around Europe („Paaugliai aplink Europą“).

Iš viso projekte dalyvauja 4 šalys: Lietuva, Latvija, Lenkija ir Kroatija.

Projekto tikslas – pažinti skirtingų šalių paauglių gyvenimo būdą bei pasitelkiant į pagalbą IT pagerinti anglų kalbos komunikavimo kompetencijos įgūdžius.

Tikėtini rezultatai – galimybė plačiau susipažinti su kitų šalių kultūra, tradicijomis; tolerantiško požiūrio formavimas; mokinių anglų kalbos žinių bagažo pagerinimas ir praplėtimas bei supažindimas su E-Twinning interneto programa.

***

Teens Around Europe projekte dalyvauja vienuolika (8, 1ga bei 1gb gimnazijos klasių) mokinių. Visi dalyviai siekia sustiprinti savo anglų kalbos žinias ir, žinoma, susirasti naujų draugų.

<…> Gitana: Šiame projekte dalyvauju, nes noriu išmokti geriau anglų kalbą; man patinka bendrauti. Iš projekto tikiuosi: susipažinti su naujais žmonėmis.

Dovydas: Projekte dalyvauju, nes noriu susirasti naujų draugų. Tikiuosi pagerinti savo anglų kalbos žinias.

Karolina: Dalyvauju, kadangi  noriu susipažinti su kitų šalių mokiniais, sužinoti daugiau apie jų šalis.

Airidas: Aš dalyvauju, nes gerai suprantu anglų kalbą.

Viktorija: Man labai patinka kalbėti angliškai su kitais žmonėmis <…>.

Anglų kalbos mokytoja A. Labanauskaitė