Diena: rugsėjo 8, 2022

Pamokos su mokytoja… iš Japonijos

Rugsėjo 16 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko projekto “Kražių kolegijos rezidencija” veiklos. Rezidentė – tapytoja Yayoi Higashiyama (Japonija, Vokietija) kūrybinėse dirbtuvėse susitiko su Kražių Ž. Liauksmino gimnazijos 7, 8 klasių mokiniais. Supažindino juos su Japonijos kultūra, tradiciniu tapymu bei atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus. Užsiėmimų metu, kartu su mokiniais, ieškojo panašumų ir skirtumų tarp kultūrų.

2022-09-07

Šiemet Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras vėl įgyvendina projektą „Kražių kolegijos rezidencija“. Rezidencijos dalyvė ir Kražių viešnia – dailininkė Yayoi Higashiyama iš Japonijos. Rugsėjo 7 dieną menininkė lankėsi gimnazijoje, bendravo su administracija ir… vedė dailės pamokas. Per pamokas 1g ir 2g klasių mokiniai anglų kalba bendravo su Yayoi, atliko kūrybinius darbus, parengė jų parodą.