Diena: lapkričio 23, 2021

Tolerancijos miestas

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos bendruomenė pažymėjo Tolerancijos dieną. Be pokalbių ir diskusijų, ką šiandien reiškia tolerancija, klasės parengė kūrybinių darbų parodėlę. Pradinių klasių mokiniai įvairiomis priemonėmis piešė tolerancijos miestą. Vieni vaizdavo dangoraižius, kur gyvena labai daug draugiškų, gerų žmonių, kiti  – tolerantišką  privačių namų miestą. 5 – 8 klasių mokiniai kūrė tolerancijos miesto maketus. Penktokai sukūrė ,,Laimingų vaikų miestą“, kur visi pastatai apvalūs – nėra aštrių, žmones skiriančių kampų. Šeštokų miestas įvardintas prierašu: nuoširdumas, ištikimybė, pagarba mirusiems. Pastelinėmis spalvomis nuspalvintas 1g klasės mokinių maketas reiškia toleranciją įvairių tikėjimų ir kūno spalvos miesto gyventojams.

Kūrybinių darbų parodėlė ,,Tolerancijos miestas mokinių darbuose“ šią savaitę puoš gimnazijos erdves.