Diena: spalio 5, 2020

Posmais ir dainomis

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje, laikantis fizinės distancijos dėl plintančio koronaviruso, kitaip organizuojami ir mokyklos renginiai. Spalio 5  – Tarptautinę mokytojų dieną – nuspręsta mokytojus sveikinti radijo laida. Iki pamokų pradžios Mokinių tarybos narės aplankė klases ir kabinetus, ant mokytojų darbo stalų paliko simbolines mokinių parengtas dovanėles. Po pirmos pamokos 1g-4g klasių skaitovai deklamavo posmus, skaitė įkvepiančias alegorines istorijas – savo programą pavadino ,,Būk antras mano sparnas, kad galėčiau skristi”. Per kitas pertraukas prie skaitovų, Mokinių tarybos narių prisijungė gimnazijos direktorė Rita Andrulienė. Pirmiausia direktorė paskelbė mokytojų, švenčiančių garbingus pedagoginio darbo jubiliejus, pavardes. Tai pradinių klasių vyresnioji mokytoja Nijolė Dirmeikienė, dorinio ugdymo mokytoja metodininkė Nijolė Partauskienė, istorijos vyresnioji mokytoja Vaida Andrulienė, matematikos vyresnioji mokytoja Gintarė Verygaitė. Taip pat direktorė bendruomenei priminė, kad geografijos ir technologijų mokytojas Jonas Lipskis šiemet sutiko keturiasdešimtą pedagoginio darbo rugsėjį, ir visi mokytojo darbo metai skirti Kražių mokyklai. Be to, direktorė paskelbė gimnazijos Metų mokytojus. Jais už labai gerus mokinių rezultatus tapo fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Virginijus Stonys, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Dalia Balčiūnienė ir dorinio ugdymo mokytoja metodininkė Nijolė Partauskienė už visuomeninę altruistinę veiklą.

Po sveikinimų iki pamokų pabaigos mokykloje skambėjo pati įvairiausia  muzika – nuo pasaulio klasikinės iki šių laikų moderniosios. Taip mokiniai išpildė savo auklėtojų ir dalykų mokytojų norus – surengė jiems radijo sveikinimų pageidavimų koncertą.