Diena: kovo 12, 2020

SVARBI INFORMACIJA!

Keičiasi ugdymo proceso metu skiriamų atostogų laikas. Pavasario atostogos skelbiamos 2020 m. kovo 16 d. – kovo 27 d.

Gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečio šventė

Kovo 10 dieną  gimnazijoje vyko  Lietuvos  Nepriklausomybės  atkūrimo  30 – mečio  šventė.

Renginys prasidėjo  nuotaikinga daina ,kurią atliko jungtinis moksleivių choras. Šventinį pranešimą  perskaitė 2g klasės mokinė Sandra  Rukšėnaitė . Renginio  metu  vyko viktorina ir filmo peržiūra . Per pertraukas  skambėjo lietuviškos patriotinės dainos, o Jaunieji policijos rėmėjai sveikino gimnazijos bendruomenę ir miestelio gyventojus, per pilietiškumo pamokas gamintais trispalviais drugeliais.  Mokiniams talkino mokytojos  V. Andrulienė, A. Pociuvienė, E. Dambrauskienė,  S. Klusienė.

Aš -lietuvis

Trečiadienį minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-ąją sukaktį. Ta proga, kovo 10 d., bibliotekoje vyko viktorina „Aš – lietuvis“, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Viktorinos klausimų būta įvairių – lietuviški papročiai ir šventės, Lietuvos simboliai, įsimintinos datos ir įvykiai, gražiausi ir ilgiausi lietuviški žodžiai.  Pralaimėjusiųjų nebuvo. Laimėjo – draugystė, žinios, vienų kitiems šypsenos ir kartu duotas pažadas Lietuvai: „ Gerais darbais ir žiniomis aukštyn keliu sparnus. Užaugęs noriu būti Doras Lietuvos Žmogus “.

Štangistai ketvirti metai iš eilės – pirmi

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje  vyko rajono mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybos, kuriose savo jėgas išbandė trys rajono bendrojo lavinimo mokyklos: J.Graičiūno gimnazija, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija. Surinkę 112 taškų kražiškiai komandinėje įskaitoje užėmė pirmąją vietą. Asmeninėje rungtyje pirmąją vietą iškovojo U. Kniūraitė, K. Žibutis, V. Penikas, K. Butkevičius, L. Brazauskas, antrąją – E. Vaitiekutė, D. Šaltis, K. Gedvilas.